"NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI"

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piotrc
    Classic
    • 2010
    • 1

    "NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI"

    Zamieszczone przez looker
    hehe - czyli jak zwykle: ci co maja DSG - chwalą DSG, ci co mają manual - wręcz odwrotnie.
    Przy czym w większości przypadków Ci którzy chwalą DSG jeździli również manualem i mają porównanie, a Ci co twierdzą, że DSG jest to dupy to widzieli tylko wajchę od DSG na zdjęciach w prospekcie . A jak ktoś twierdzi, że DSG muli samochód to niech przełączy z D na S - od razu poczuje różnicę :diabelski_usmiech. A jak już ktoś jest totalnym ortodoksem i uważa, że ścigać się spod świateł można tylko zmieniając ręcznie biegi to przypominam, że można się przełączyć na sekwencyjną zmianę biegów.
  • ZIOŁO
    Classic
    • 2008
    • 1

    #2
    "NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI"

    witam .mam problem ze swoją "czeską panią" mówie tutaj o Octavi 1.9 tdi 90km ALH.
    Samochód nagle przestał jeżdzić tzn. brakuje mu mocy ,rozpędzam auto do około 120km/h i dalej tak jakby nie miał siły.Zajechałem do "mechanika" i ten stwierdził ze to wina N75 więc wymieniłem.Oczywiście poprawa była ale przez bardzo krótki czas ok 1dzień.Znów zajechałem do "mechanika" i ten stwierdził że to wina przepływomierza,więc wymieniłem przepływke a auto dalej nie jeżdzi.Ratunku czy ktoś wie jaka jest przyczyna,a może macie namiar na jakiegoś SPECA w woj.ŁÓDZKIM
    zioło

    Komentarz

    • Ziomal
      RS
      S_OCP Member
      • 2005
      • 5841
      • Octavia I (1U2)
      • BFQ 1.6 MPI 102 KM

      #3
      ZIOŁO, skoro przepływkę i N75 wymieniłeś to pewnie zapieczone kierownice spalin albo dziurawy mieszek.


      Użyj funkcji szukaj bo jest tam na ten temat 10000000 informacji.
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz

      • szkoda
        RS
        S_OCP Member
        • 2005
        • 22543

        #4
        Zamieszczone przez Ziomal
        Użyj funkcji szukaj bo jest tam na ten temat 10000000 informacji.
        dokładnie :idea:
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz

        Pracuję...